Warsztaty Kulinarne

Warsztaty kulinarne

Burmistrz Tarnogrodu oraz Tarnogrodzki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają do udziału w projekcie LGD "Ziemi Biłgorajskiej" pt. "Zasmakuj w Tradycji".

Uczestnikami warsztatów mogą być osoby zainteresowane wytwarzaniem, wprowadzaniem na rynek oraz promocją produktów tradycyjnych i lokalnych. W ramach projektu odbędzie się pokaz kulinarny Ewy Wachowicz, prezentacja produktów dostępnych na rynku oraz ich producentów, jak również prezentacja zasad oraz korzyści z zarejestrowania produktów tradycyjnych i warsztaty kulinarne.

W Tarnogrodzie warsztaty kulinarne odbędą się 4 maja. Podczas zajęć zostanie utworzonych 15 stanowisk (po 2 osoby na stanowisku) dla osób chętnych do gotowania potraw tradycyjnych oraz regionalnych. Wspólnie z kucharzami prowadzącymi pokaz uczestnicy będą przygotować dania z produktów zabezpieczonych przez organizatorów. Pokaz kulinarny będzie połączony z degustacją. Każde warsztaty w poszczególnych gminach powiatu biłgorajskiego będą nagrywane przez TV Regionalną. Filmy emitowane będą w TV w formie 14 odcinków od marca 2014 roku do stycznia 2015.

Uczestnicy zostaną wyposażeni w fartuchy, noże, deski, rękawice kuchenne, drewniane sztućce z logo projektu. W ramach projektu zostanie wydany przewodnik kulinarny. Publikacja powstanie przy udziale osób biorących udział w poszczególnych warsztatach kulinarnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie osoby reprezentujące stowarzyszenia, organizacje, sołectwa, dzielnice, przedstawicieli zakładów gastronomicznych oraz mieszkańców miasta i gminy Tarnogród.

 

Karta zgłoszeń [pdf]
 

Zgłoszenia należy przesłać do 30 marca 2014 r. (decyduje kolejność zgłoszeń) na adres Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury.

Nadchodzące wydarzenia

  • Brak nadchodzcych wydarze
Subskrybuj zawartość

Kalendarz Imprez

« listopad 2018
ndz.pon.wt.śr.czw.pt.sob.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Hosted by Net Partners Sp. z o.o. | Designed by Strony www - Tarnogrod